Hakkımızda

İpekyolu Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı' nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda halen  B (otomobil) , D (otobüs ) ve A1 (motosiklet ) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 19' ar kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla "bilinçli sürücüler" yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan İpekyolu Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi benimsemiştir.

Koşulsuz  kursiyer  memnuniyetini ilke  edinen bir anlayışla, güler yüzlü, samimi ve ahlaki değerlere önem veren bir  kurs ortamı sunmaktadır.

İpekyolu Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona almıştır.

Son Model araçlarla akan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp "Bilinçli Sürücü" olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

                                                                                         M.Mutlu Yılmaz

                                                                                          Kurucu Müdür